kuchár/ka, čašník/servírka, chyžná, pomocná sila, recepčný , pomocná sila v kuchyni, predavač zmrzliny- sezónna práca 2020 (ID 9946)

Odvetvie: 56 - Činnosti reštaurácií a pohostinstiev

Počet voľných prac. miest: 40
Dátum pridania ponuky: 05.02.2020
Termín nástupu: 23.02.2020

Krajina: DE - Nemecko
Mesto: severné Nemecko + ostrovy

Druh pracovného pomeru: Brigáda
Trvanie pracovného pomeru: Sezónna práca
Ponúkaná mzda: 0.00 EUR
Poznámka ku mzde: od 9,35,-€ /hod. brutto
Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Popis pracovného miesta

Zástupcovia Bundesagentur für Arbeit v Brémach v spolupráci s miestnymi zamestnávateľmi spolu so zamestnávateľmi príslušných priľahlých ostrovov severného Nemecka sa na Vás obracajú s ponukou sezónnej práce na max.obdobie 1.4.-31.10.2020 alebo kratšie.

Pre toto obdobie zamestnávatelia hľadajú: kuchárov, čašníkov, pomocné sily do kuchyne, chyžné, predavačov zmrzliny (m/ž)
 
Do úvahy prichádzajú pracovné pozície s mietom výkonu práce napr.: na ostrovoch Föhr, Sylt, Amrum, Fehmarn, Rügen, Usedom, v malých mestečkách na pobreží severného mora, Fischland- Darss- Zingst a Hiddensee


Požiadavky

  • znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii
  • zodpovedajúce vedomosti v danej oblasti
  • možnosť stráviť min. 3 mesiace na pracovnom mieste

Záujemcovia musia spĺňať všetky vyššie uvedené požiadavky zamestnávateľov.

Zamestnávateľ ponúka

  • ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ za zvýhodnených finančných nákladov
  • sezónnu pracovnú zmluvu na max.obdobie 1.4.-31.10.2020
  • min. mzdu od 9,35,-€ / hod.
  • možnosť žiť a pracovať na naobľúbenejšom dovolenkovom mieste v Nemecku: pláže s bielym pieskom, kultúru, šport - pre každého je tu niečo k nájdeniu

Druh pracovného pomeru

Brigáda

Jazyky

nemecký - B1 Samostatný používateľ

Požadované vzdelanie

stredná škola

Doplňujúce informácie

Po obdržaní životopisu v nemeckom jazyku, spolu s fotografiou Vás budú zástupcovia Bundesagentur für Arbeit kontaktovať s konkrétnymi pracovnými ponukami v súlade s Vašou predstavou o sezónnom zamestnaní.

Pri uchádzaní sa o sezónnu prácu nezabúdajte:
- práca sa vykonáva na smeny i počas víkendov
- 40 - 46 hod. / týždenne
- práca je zvyčajne náročná na fyzickú kondíciu a vyžaduju osobu schopnú pracovať pod stresom vplyvom prítomného veľkého množstva turistov
- v Nemecku sú časté tzv." Trinkgeld"- priateľský prístup a ochotná obsluha môžu výrazne navýšiť prijmi

Názov spoločnosti/organizácie

ZAV-IPS-Bremen/ NSB-Sommer2020-HOGA

Kontaktná osoba

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu,  pošlite prosím Váš štrukturovaný životopis v nemeckom jazyku spolu s fotografiou tváre  na adresu: [email protected]

Do predmetu správy uveďte presný názov Vami zvolenej pracovnej pozície a ID číslo pracovnej ponuky -ID 9946 .  V prípade, ak máte doklady preukazujúce Vašu odbornú spôsobilosť v tejto profesii, môžete poslať aj tieto dokumenty. Váš životopis bude postúpený zamestnávateľovi, ktorý bude priamo kontaktovať vybraných uchádzačov.

Dôležité upozornenie!!!

Aby ste sa mohli uchádzať o pracovné pozície z databázy siete EURES, potrebujeme  Váš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý súvisí s novým Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Váš súhlas nám udelíte vyplnením formulára po  kliknutí  TU.  Vyplnený elektronický formulár  je nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o pracovnú pozíciu.  

Za dodržanie postupu vopred ďakujeme!