Pracovník v skleníku (ID 12037)

Odvetvie: 1 - Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace

Počet voľných prac. miest: 5
Dátum pridania ponuky: 30.08.2022
Termín nástupu: Ihneď

Krajina: NL - Holandsko
Mesto: Haaren

Druh pracovného pomeru: Sezónna práca
Trvanie pracovného pomeru: Sezónna práca
Ponúkaná mzda: 10.67 EUR (na hodinu)
Poznámka ku mzde: mzda je v hrubom, podľa holandských kolektívnych zmlúv pre uchádzačov starších ako 21 rokov. Mladší dostávajú nižšiu mzdu.
Pozícia vhodná pre absolventa: nezáleží

Popis pracovného miesta

Kvetinová spoločnosť sa špecializuje na pestovanie, sadenie a spracovanie mnohých rôznych druhov izbových rastlín. Spoločnosť sa nachádza v provincii Noord-Brabant v Holandsku. Bývanie je v areáli firmy, takže do práce nemusíte cestovať.
Pracuje sa od 5.9.2022 do 4.9.2023, 42 hodín týždenne, 5 dní v týždni, nedeľa je voľná, niekedy sa pracuje i v sobotu.
Práca s črepníkovými rastlinami, zalievanie, balenie, odstraňovanie buriny.
Ručné odrezávanie malých rastlín nožom a sadenie do kvetináčov, táto činnosť musí byť vykonaná veľmi jemne a opatrne. Príprava na odoslanie a kontrola kvality. Pracovné činnosti sú v skleníku v stoji pri montážnej linke.

Požiadavky

• Vyžaduje sa dobrá motivácia a ochota odviesť dobrú prácu • Byť schopný dobre pracovať v tíme • Kandidát je ochotný sa rýchlo učiť • Práca sa musí vykonávať veľmi jemne a opatrne

Zamestnávateľ ponúka

• Zamestnávateľ poskytuje cestovné náhrady za km z miesta bydliska do zamestnania • Skúšobná doba je jeden mesiac, ponúkame stabilné zamestnanie počas celého roka. Zamestnávateľ ponúka 8 týždňov dovolenky ročne.
Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie pre zamestnancov vo výške 79€ týždenne • Bývanie je byt nachádzajúci sa v areáli firmy, je kompletne zariadený. Na 1 izbe je 1 osoba. Zdravotné poistenie vybavuje zamestnávateľ v HollandZorg, náklady na týždeň sú 27,65 €

Druh pracovného pomeru

Sezónna práca

Jazyky

anglický - B1 Samostatný používateľ

Požadované vzdelanie

základná škola

Názov spoločnosti/organizácie

LTO Arbeidskracht B.V.

Kontaktná osoba

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „Odoslať životopis“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Zuzana Kubovičová
Email: [email protected]
Telefón: 044/2440303