Pracovník v rastlinnej škôlke (ID 10619)

Odvetvie: 1 - Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace

Počet voľných prac. miest: 6
Dátum pridania ponuky: 16.04.2021
Termín nástupu: Ihneď

Krajina: NL - Holandsko

Druh pracovného pomeru: Sezónna práca
Trvanie pracovného pomeru: Sezónna práca
Ponúkaná mzda: 10.24 EUR
Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Popis pracovného miesta

Táto práca obsahuje všeobecnú starostlivosť o izbové rastliny v rastlinnej škôlke. Vrátane zalievania, odstraňovania buriny, rezania malých rastlín s nožom a zalievania ručne. Kontrola kvality a príprava na prepravu. Pracovné činnosti sú v skleníku. Túto činnosť je potrebné robiť veľmi jemne a opatrne.

Zamestnanec môže nastúpiť kedykoľvek, pracovná zmluva je na 1 rok alebo dlhšie. K dispozícii je 1-mesačná skúšobná doba, ponúkame stabilné zamestnanie po celý rok. Práca trvá približne 45 hodín počas 5 dní v týždni.

Požiadavky

Uchádzači musia byť flexibilní a rýchlo sa učiť. Uprednostňujú sa skúsenosti v sektore poľnohospodárstva a záhradníctva. Uprednostňujú sa pracovné skúsenosti s rastlinami v skleníku. Požaduje sa znalosť angličtiny.

Zamestnávateľ ponúka

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie, náklady na zamestnancov sú 70 € za týždeň vrátane elektriny, plynu, vody, internetu, TV, práčky, mrazničky a chladničky. Bývanie sa nachádza v rámci firmy, jedná sa o kompletne zariadený dom. Izby sú jednolôžkové alebo dvojlôžkové. S ostatnými zamestnancami musíte používať kuchyňu, kúpeľňu a WC.
Zdravotné poistenie je zabezpečené zamestnávateľom, náklady na zamestnancov sú 24,92 € za týždeň.
Mzda je podľa holandských (CAO) platieb za hodinu brutto 10,24 €.
Zamestnávateľ ponúka 8 týždňov dovolenky za rok. Spoločnosť zaoberajúca sa kvetmi sa špecializuje na pestovanie, výsadba a spracovanie mnohých rôznych druhov izbových rastlín.

Druh pracovného pomeru

Sezónna práca

Jazyky

anglický - B1 Samostatný používateľ

Požadované vzdelanie

základná škola

Názov spoločnosti/organizácie

LTO Arbeidskracht B.V.

Kontaktná osoba

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „Odoslať životopis“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

Kontakt na EURES poradcu: Ing. Zuzana Kubovičová, [email protected]