Prejsť na obsah

Úradný veterinárny lekár

Dutch Food and Consumer Product Safety AuthorityID:25086

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Holandsko
Holandsko | rôzne mestá v Holandsku
Nástup do práce
ihneď
Ponúkaná mzda
4 000 EUR / mesačná mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Na účely zvýšenia dohľadu a certifikácie vývozu produktov živočíšneho pôvodu Flexvet hľadá veterinárnych lekárov v mene holandského Úradu pre bezpečnosť potravín a spotrebiteľských výrobkov (NVWA).

Máte záujem? Máme pracovné príležitosti v rôznych regiónoch Holandska; hlavne na severe a východe. Ak máte záujem, neváhajte poslať svoju žiadosť, aby sme sa zoznámili a preskúmali možnosti, ktoré sú pre vás k dispozícii.
NVWA stráži bezpečnosť potravín, zdravie a pohodu zvierat. Vašou najdôležitejšou úlohou ako úradného veterinárneho lekára je chrániť zdravie zvierat a verejnosti, dobré životné podmienky zvierat a dohliadať na kvalitu (vyvážaných) výrobkov. Na tejto náročnej pracovnej pozícii s dôležitými povinnosťami sa podieľate na ochrane blaha zvierat na veľkých, stredne veľkých a malých bitúnkoch (červené mäso a hydina). Vaše povinnosti sa začínajú už pri príchode zvierat. Znášali prepravu dobre? Vyzerajú zdravo? Pozorne sledujete každý krok v procese porážky. Kontrolujete nielen jatočné telá, aby ste zistili, či je mäso vhodné na ľudskú spotrebu, ale overujete aj to, či sa všetky operácie vykonávajú hygienicky a v súlade s platnými predpismi, zákonmi a usmerneniami. Ak je to potrebné a žiaduce, prijímate príslušné opatrenia. Pri činnostiach súvisiacich s certifikáciou vývozu navštívite podniky prvovýroby, zberné strediská zvierat na vývoz a chladiarenské sklady. Pri práci pre NVWA máte všetky možnosti na spoznávanie a rozvoj. To sa začína už v prvý deň. Nenecháme vás začať nepripravených; ponúkame vám šestnásťmesačný vzdelávací program. Vďaka tomu budete mať všetky nástroje a vedomosti na vykonávanie svojej práce.

Chcete vedieť, čo táto práca zahŕňa? Pozrite si tieto videá dvoch veterinárnych lekárov NVWA: Pauline Vooren a Angelique Luijkx

Dátum platnosti do:
31.12.2023
Voľné pracovné miesta:
5
ISCO:
úradný veterinárny lekár
NACE:
výroba potravín
Požiadavky:

– Máte európsky uznávaný veterinárny titul
– máte pas vydaný jednou z krajín EÚ
– prednostne máte skúsenosti s prácou veterinárneho lekára alebo v tomto sektore. Nie je to však podmienkou. Môžete sa prihlásiť, aj keď ste práve ukončili štúdium veterinárnej medicíny.
– Ste silná osobnosť, dokážete rázne konať v mene NVWA a budete si stáť za svojím v napätých situáciách.
– Máte dobré písomné a ústne komunikačné schopnosti v anglickom jazyku.
– Ste ochotní a schopní naučiť sa holandský jazyk na úrovni B2 počas rýchlokurzu.
– Máte dobrý úsudok, dokážete rozlíšiť závažné problémy od menej závažných a dokážete v prípade potreby prijímať rýchle rozhodnutia.
– Ste ochotní presťahovať sa do Holandska.

Požadované vzdelanie:
vysoká škola
Jazyk a úroveň ovládania:
anglický - B2 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Pozícia vhodná pre ZP:
nie
Zamestnávateľ ponúka:

– Predtým, ako začnete pracovať ako úradný veterinárny lekár, absolvujete intenzívnu odbornú prípravu. Počas tohto obdobia budete dostávať plat (30 hodín týždenne).
– Vaša odborná príprava sa začína intenzívnym kurzom holandského jazyka na úrovni B2, počas ktorého máte bezplatné ubytovanie.
– Ak úspešne absolvujete jazykový kurz, budete prijatí na veterinárnu odbornú prípravu.
– Súčasťou výberového konania bude online hodnotenie.
– Ak to výberová komisia bude považovať za potrebné, vypýta si referencie. V takomto prípade budete informovaný.
– Na začiatku dostanete zmluvu na jeden rok. Ak budete riadne fungovať, vaša odborná príprava a vaše hodnotenia budú dobré, bude táto zmluva zmenená na trvalú.

plat 4000 – 5000 mesačne

Ubytovanie:
bezplatne
Trvanie pracovného pomeru:
doba neurčitá
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“ vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi, ktorý Vás bude priamo kontaktovať.

EURES poradca: Ing. Zuzana Kubovičová
Email: zuzana.kubovicova@upsvr.gov.sk
Telefón: 044/2440303