Prejsť na obsah

Umývač riadu na riečnej lodi

back up jobs agencyID:6619

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | riečne lode
Nástup do práce
dohodou
Ponúkaná mzda
2 375 EUR / mesačná mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Spoločnosť Viking Cruises hľadá pre svoje riečne lode pracovníkov so správnym postojom k práci a chuť žiť a pracovať na riečnej lodi. Sezóna na lodi sa začína v marci a končí v novembri/decembri.

Dátum platnosti do:
24.01.2025
Voľné pracovné miesta:
10
ISCO:
umývač inde neuvedený
Požiadavky:

–  slabá znalosť alebo základy anglického jazyka

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
anglický - A2 Používateľ základov jazyka
Stačí znalosť jedného jazyka:
áno
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Zamestnávateľ ponúka:

-1 týždeň tréningu na tréningovej lodi vo Viedni
– člen posádky, ktorý po môže novým pracovníkom usadiť sa na lodi
– 5 – 6 dní plateného voľna za mesiac
– ubytovanie a stravu zdarma poskytuje zamestnávateľ
– cestovné náklady hradené zamestnávateľom
– po 2 mesiacoch práce na lodi nasleduje 14 dní plateného voľna
2.375 eur/mesačne brutto, 1.700 eur/mesačne netto

Ubytovanie:
Zabezpečuje zamestnávateľ
Trvanie pracovného pomeru:
doba určitá
Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti  Životné a pracovné podmienky.

Ponuka agentúry:
áno
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.
EURES poradca: Ing. Zlatica Pietriková
E-mail: zlatica.pietrikova@upsvr.gov.sk
Telefón: 046/2440299