Prejsť na obsah

Sezónna práca/ brigáda- zimná sezóna

Úrad práce v TraunsteinID:27237

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | okolie v Traunstein
Nástup do práce
dohodou
Ponúkaná mzda
12.41 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
sezónna práca
Popis pracovnej ponuky:

Regionálny úrad práce v Traunstein /južné Bavorsko/ v spolupráci so sieťou EURES Slovensko hľadá sezónnych pracovníkov ešte pre toto zimné obdobie v sektore turizmu a hotelierstva s priebežným možným nástupom.
Úrad práce v tejto lokalite  disponuje množstvom zaujímavých sezónnych ponúk  v tomto sektore v regióne Traunstein na úpätí Álp. Traunsten je oblasť s dobrou lokalitou. Mníchov, či Salzburg dosiahnete za niekoľko minút. V jeho lokalite nájdete i turistami obľúbené Chiemsee /Chiemské jazero/.

Regionálni zamestnávatelia hľadajú sezónnych pracovníkov na obsadenie pracovných pozícií ako kuchár/ pomocný kuchár, čašník/ obsluha, raňajkový servis. Hľadaní sú i záujemcovia pre upratovanie/ chyžné alebo výpomoc v kuchyni, údržba hotela/penziónu a okolie. O všetky z uvedených pozícií je možné sa uchádzať.

Treba mať na pamäti, ak máte záujem o pracovnú pozíciu, ktorá si vyžaduje kontakt s hosťami/ zákazníkmi, potom je potrebná komunikatívna znalosť nemeckého jazyka.

Stránka www.eures.sk disponuje len reprezentatívnou vzorkou pracovných ponúk.

Zimná sezóna je už v plnom prúde. Preto využite aktuálnu možnosť a získajte prácu čo najskôr. Väčšina zamestnávateľov je otvorená v prípade záujmu predĺžiť sezónnu zmluvu na neurčito, alebo prijať záujemcu aj na letnú sezónu.

Dátum platnosti do:
31.03.2024
Voľné pracovné miesta:
25
ISCO:
čašník, servírka
NACE:
hotelové a podobné ubytovanie
Požiadavky:

Predpoklady pre získanie sezónnej práce:

  • minimálny vek – 18 rokov
  • predchádzajúce skúsenosti – výhodou, nie podmienkou
  • znalosť nemeckého jazyka v súlade so zastávanou pracovnou pozíciou
Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
nemecký - A2 Používateľ základov jazyka
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Pozícia vhodná pre páry:
áno
Zamestnávateľ ponúka:

Ďalšie informácie k sezónnej práci

  • práca je zväčša organizovaná na zmeny vrátane víkendov, 40 – 48 hod./ týždenne
  • pamätajte: víkendy môžu byť stresujúce  -kedy sú strediská, oddychové zóny najviac navštevované
  • minimálna mzda pre daný sektor v Nemecku; v roku 2024 činí 12,41,-€ / hod.brutto
  • odvody na dane a poistenie zráža zamestnávateľ z hrubého platu
  • spoločnosti zväčša poskytujú ubytovanie za zvýhodnený nájom
  • veľa spoločností poskytuje bezplatnú stravu počas pracovnej zmeny, alebo za zvýhodnenú cenu
Trvanie pracovného pomeru:
Doplňujúce informácie:

V prípade, že Vaša nemčina je slabá, ale hovoríte dobre anglicky a je pre Vás táto ponuka zaujímavá, kontaktujte nás. Spoločne sa pokúsime sa nájsť riešenie i pre Vás.

Kontakt:

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis a formulár /v prílohe tejto ponuky/ v nemeckom jazyku – Prosím do predmetu mailu uveďte i názov preferovanej pracovnej pozície.

Po splnení kritérií bude Váš životopis a formulár postúpený zadávateľovi pracovnej ponuky.

Ďakujem, že pre zaslanie životopisu a formulára požívate funkciu “Pošli životopis”.

EURES poradca: Mgr. Denisa Hudáková
Email: denisa.hudakova@upsvr.gov.sk
Telefón: 036/ 2440 303