Prejsť na obsah

Praktikant na riečnej lodi

back up jobs agencyID:23952

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | rieky Rýn, Dunaj, Moselle, Labe, Rhône a Seine
Nástup do práce
dohodou
Ponúkaná mzda
2 477 EUR / mesačná mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Chcete pracovať na lodi, ale nemáte na hotelovej pozícii potrebné skúsenosti?

Prihlás sa na pozíciu Trainee a v rámci tréningového programu  najskôr absolvuješ intenzívny tréning ako kuchár, čašník alebo chyžná.

Ak chcete začať, stačí splniť všeobecné požiadavky programu, nie sú potrebné žiadne skúsenosti s prácou na výletných lodiach alebo hotelierstve. Budete vyškolení priamo na palube tréningovej lode Viking, naučíte sa všetko o danej pozícii a dozviete sa, aké to je pracovať na riečnej výletnej lodi. Tréningový program je možné absolvovať za 2–5 týždňov, dĺžka závisí od konkrétnej pozície. Po jeho úspešnom ukončení sa nalodíte na jednu z Viking riečnych lodí a začnete pracovať na rovnakej pozícii.

Tréning je možné absolvovať na pozície: Traine Galley (pomocný kuchár), Trainee Chef de Rang (čašník – reštaurácia), Trainee Stateroom Steward-ess (chyžná)

Forma náboru: Online video hovor so zástupcom lodnej spoločnosti

  • Termín pohovoru Vám bude pridelený po prihlásení
  • Tréning v rozsahu 2–5 týždňov ukončený certifikátom a pracovnou zmluvou
  • Počas celého tréningu je na lodi zabezpečené ubytovanie, strava a pitný režim
  • Preplatené cestovné náklady po ukončení tréningu
  • Obdobie tréningu je hradené vreckovým
  • Tréning je zabezpečený pre všetkých kandidátov zdarma!
  • 4*/5* moderné riečne lode
  • 32 až 50 Crew/členov posádky na loď
  • 112 až 198 hostí na loď
  • prevažne americká, austrálska a britská klientela
  • švajčiarske alebo francúzske pracovné zmluvy
  • 2/3 mesačné turnusy počas celej sezóny (rotácia je cca 2 mesiace na lodi a 10 – 14 dní platená dovolenka)
  • dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
  • možnosť nástupu priebežne počas celej sezóny
  • mzda od 2477 € Brutto / 1856 € Netto + osobný tringelt
Dátum platnosti do:
24.01.2025
Voľné pracovné miesta:
20
ISCO:
čašník, servírka
Požiadavky:
  • flexibilita a odolnosť voči stresu
  • pracovitosť
  • príjemné vystupovanie
  • nepožadujú sa žiadne skúsenosti
  • požaduje sa dobrá znalosť anglického jazyka
Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
anglický - B2 Samostatný používateľ
Stačí znalosť jedného jazyka:
áno
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Zamestnávateľ ponúka:
  • hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a prídavky na dieťa
  • automatické zvyšovanie platu po ukončení sezóny (od 2023)
  • bonus po ukončení sezóny podľa počtu odrobených dní (od 2023)
  • zabezpečené ubytovanie a strava
  • preplácané náklady na vycestovanie
  • moderné kabíny s internetom (Wi-Fi)
  • poskytnutá kompletná uniforma
  • nárok na platenú dovolenku každých 6 – 8 týždňov
  • možnosť nástupu aj pre neskúsených kandidátov, ktorí najskôr absolvujú rozsiahli tréning ukončený certifikátom
  • Termíny a miesto tréningov: tréningová loď Viedeň
    • tréningy prebiehajú priebežne každý mesiac v rozsahu 2–5 týždňov
    • cestovné náklady sú preplatené, zabezpečené ubytovanie a strava

    Termín a miesto nástupu do zamestnania po tréningu: V priebehu sezóny

    • Miesto nástupu záleží od zaradenie na konkrétnu loď, ktoré prebieha po ukončení tréningu
    • Riečne lode Viking plávajúce v Európe – Rýn, Dunaj, Moselle, Labe, Rhône a Sein
    • Slovenská republika, Maďarsko, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko.
Ubytovanie:
hradené zamestnávateľom
Trvanie pracovného pomeru:
doba určitá
Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky.

Ponuka agentúry:
áno
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.
EURES poradca: Ing. Zlatica Pietriková
E-mail: zlatica.pietrikova@upsvr.gov.sk
Telefón: 046/2440299