Prejsť na obsah

Práca v sklade pre Jumbo

Sagius UitzendersID:29622

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Holandsko
Holandsko | Beilen
Nástup do práce
ihneď
Ponúkaná mzda
14.07 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Pre jeden z najväčších obchodných reťazcov v Holandsku hľadáme pracovníkov do skladu so znalosťou anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
Pracovisko: Woerden (10km od Uttrechtu/30km od Rotterdamu)
Práca je na 3 zmeny:
• Denná zmena od 5:00 do 14:00, popoludní od 14:00 do 22:30 (v piatok a v sobotu a popoludní do 23:30)
• Tí najlepší budú plánovaní aj na nedeľu

Platové podmienky :
• 21 rokov a viac 14.07 EUR + príspevok 0,36 EUR za prácu v chladnej hale
• Po 288 hodinách bude plat 14.33 € + 0,36 € za prácu v studenej hale

• Príspevok na zmeny: od 5:00 do 6:00 = 150%, od 18:00 do 22:00 = 125%a po 22:00 = 150%, sobota je 125%všetkých hodín a po 22:00 = 150%, nedeľa = 200%

Bonus pri prekročení normy.

Dátum platnosti do:
08.10.2024
Voľné pracovné miesta:
4
ISCO:
pomocný pracovník v sklade (skladový manipulant)
Požiadavky:
  • výška min. 160 cm!!
  • VP B – preferovaní aktívni vodiči s platným vodičským preukazom;
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni – (B1);
  • je potrebné sa naučiť aspoň 100 holandských slov – základné potraviny – voice speaking iba v anglickom a holandskom jazyku;
  • skúsenosť s prácou v sklade a potravinárskej výrobe je výhodou.

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
anglický - B1 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Pozícia vhodná pre páry:
áno
Zamestnávateľ ponúka:

– bonus pri prekročení normy

– dlhodobá práca

– vhodné pre páry

  • Holandská pracovná zmluva
  • ročne 25 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne – len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu tzv “daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v zdieľaných domoch.
Doplňujúce informácie:

Jumbo je reťazec supermarketov potravín.

Ponuka agentúry:
áno
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v anglickom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.

EURES poradca: Ing. Ivana Sentpéteryová
E-mail: ivana.sentpeteryova@upsvr.gov.sk
Telefón: 055/2442 672