Prejsť na obsah

Práca na zaoceánskych výletných lodiach

Centrála pre sprostredkovanie práce ZAV - Meer ArbeitID:27448

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | Stredozemné more, Severné more, Karibské more
Nástup do práce
dohodou
Ponúkaná mzda
12.41 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
sezónna práca
Popis pracovnej ponuky:

Sieť EURES Slovensko vám v spolupráci s nemeckou Bundesagentur für Arbeit a Centrálou pre sprostredkovanie práce pre kvalifikované pracovné sily (ZAV) ponúka možnosť uchádzania sa o rôzne pracovné pozície pre posádku na riečnych výletných lodiach.

Uchádzať sa môžete o pracovné pozície obsluha, barman, recepčný, kabinensteward/ chyžná, kuchár, cukrár, pracovník v oblasti krásy-SPA, masáží & fitnes & kozmetiky, technik – mechanik, elektrikár, námorník, predajca v obchodíkoch s textilom & parfumami, šperky & hodinky, …

O pracovné pozície je možné sa uchádzať kedykoľvek počas roka.

Táto pracovná ponuka očakáva od záujemcu možnosť prijať prácu na 4- 6 mesiacov.

Upozornenie!

Platové podmienky uvedené v pracovnej ponuke sú len orientačné. Jedná sa o základnú hodinovú mzdu v Nemecku. Vzhľadom na rôznorodosť  obsadzovaných pracovných pozícií, nie je možné určiť konkrétne platové podmienky v jednom popise pracovného miesta. Platové podmienky  pre jednotlivé obsadzované pozície zohľadňujú  odbornosť  a prax uchádzača o prácu.

Dátum platnosti do:
31.12.2024
Voľné pracovné miesta:
30
ISCO:
palubný sprievodca, stevard v lodnej doprave
NACE:
námorná a pobrežná osobná vodná doprava
Požiadavky:

Pre záujemcov o prácu takéhoto charakteru by malo byť cieľom – rozmaznávať hostí, ktorí svoje nadšenie dávajú najavo úsmevom. Vašim zodpovedným prístupom sa snažíte splniť sny hostí o nezabudnuteľnej dovolenke. Pre túto prácu Vás vystihuje vášeň pre prácu, vysoká motivácia a vrúcnosť.

Od pracovníkov na zaoceánskych výletných lodiach sa očakáva znalosť najmä anglického jazyka. Stupeň znalosti jazyka súvisí so zastávanou pozíciou.

Požiadavky pre pozície pre zaoceánske lode:

Obsluha a barman (m/ž)_Zamestnávateľ od Vás očakáva prehĺbené vedomosti v oblasti obsluhy, servírovania, či v bare. Disponujete už predošlými skúsenosťami v oblasti hotelierstva. Rozumiete čo znamená profesionálny servis – máte dostatočné vedomosti, schopnosti a dobré znalosti anglického jazyka. Máte dar pre rozmaznávanie hostí a využívate ho vo svojej každodennej práci.

Barman (m/ž) _Máte ukončené vzdelanie ako barman a prax na tejto pracovnej pozícii. Rozumiete ako poradiť hosťovi s výberom správneho nápoja. Ovládate aj prípravu a mixovanie kokteilov. Vašu priateľskosť a šarm využívate ako svoj súkromný argument pre predaj.

Recepčný (m/ž)_Ste zodpovedný typ človeka na zastávanie pozície pre 24-hodinový servis na recepcii. Vnímate a vidíte sa ako prvá osoba , ktorá prichádza do kontaktu s hosťami, a ktorá je schopná vystaviť hosťom korektné vyúčtovanie. Ste kompetentnou osobou pri komunikácii v súvislosti s priebehom plavby, cieľovými destináciami, podpornými aktivitami na palube lode a všetky náležitosti ste schopná/ný i administratívne zastúpiť. Vaše skvelé komunikačné schopnosti sú podporené i znalosťami rezervačných systémov ako napr. Fidelio, MICROS, Microsoft Office.

Kabinen Steward – chyžná (m/ž)_Disponujete predchádzajúcimi skúsenosťami ako chyžná? Vystihuje Vás zmysel pre poriadok a usporiadanie? Vašu prácu budete vykonávať nielen v kabínach hostí, ale i v spoločenských  priestoroch na palube.

Kuchár, cukrár (m/ž)_ Popri príprave švédskych stolov sa budete podieľať i na príprave exkluzívnych jedál v garantovanej kvalite. Ste kulinársky všestranný a s Vašim tímom budete rozmaznávať hostí rôznych národností s kuchyňou vysokej kvality. Požiadavky hostí budete realizovať v zásade dodržiavania prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení.

Ako cukrár vyčarujete sladké pôžitky. Torty, dezerty, zmrzlinové bomby- Vaše kreácie budú perfektným jedlom.  Na tejto pozícii už máte predošlé skúsenosti. Máte veľa kreatívnych nápadov ako ulahodiť hosťom. Ako profesionál oceňujete, že máte výhradnú zodpovednosť za cukráreň.

Pracovníka v oblasti krásy, PSA, masáží a fitnes (m/ž)_Realizujete, radíte a predávate kozmetické ošetrenie a masáže. V ideálnom prípade máte už predchádzajúce skúsenosti v luxusnom hotelierskom priemysle. Vaša vitalita, srdečnosť a presvedčenie vyzývajú hostí, aby si dopriali i takéto potešenie.

Kaderník (m/ž) _ Svojimi vlasovými kreáciami sa pričiníte, aby sa hostia cítili príjemne , čitrendovým alebo večerným účesom, výčesom alebo krátkym strihom.. Ako stylista i profesionál/ka rozumiete svojmu remeslu, viete hosťovi poradiť aj vo vlasovej starostlivosti, či predaji vlasovej kozmetiky. Vašim príjemným a priateľským vyžarovaním presvedčíte hostí a prizvete ho znova do týchto priestorov.

Technik (m/ž)_ Či na palube alebo na stroji – vy zodpovedáte za oblasť techniky, elektriny alebo hydrauliky.

Námorník (m/ž)_ Prevezmete námornícke i technické práce na palube. Pracujete a vykonávate aj upratovacie a čistiace práce na pracovisku. Ste fyzicky zdatný a v ideálnom prípade máte i príslušné vzdelanie ako lodník.

Technik, mechanik (m/ž)_  Či už ako IT technik, klampiar, asistent klimatizačných a mraziarenských jednotiek zodpovedáte o starostlivosť, údržbu a opravu technických častí hotelovej časti. Máte predchádzajúce skúsenosti s chladiacou-, klíma technikou. Druhotne zabezpečujete chod na lodi a bezpečnosť lodi.

Elektrikár (m/ž)_ Preberáte zodpovednosť za elektrické a elektronické úkony na lodi. Máte zodpovedajúce odborné skúsenosti- predovšetkým s chladením, s klimatizačnými a vákuovými systémami.

Predavač textilu & parfumov – predavač v klenotníctve (m/ž)_ Ste skúsenou predavačkou a máte prehlaď v módnych trendoch v oblasti šperkov, hodiniek, či oblečenia. Máte rada jagaví svet a glamour a v tomto duchu i Vy sama žijete. Viete svojimi kreatívnymizručnosťami odprezentovaťtovartak, aby vzbudil u zákazníka záujem. Vyznáte sa vo svete parfumov, hodiniek, šperkov a vysokokvalitných textílií. Vystihujú Vás vysokokvalitné komunikačné schopnosti.

Zábava/ vedúci plavby- servis pre hostí (m/ž)_ Ako komunikačný partner v otázkach ohľadom lode, cieľových destinácií sa staráte a poskytujete poradenstvo hosťom.
Plánujete a predávate hosťom z bohatej ponuky výlety na pevnine, staráte sa o zostavenie dennej ponuky čo sa týka zábavy, radíte hosťom ako príjemne stráviť deň na palube ako aj využitie aktivít na pevnine.

Inštruktor golfu, cyklistiky, fitness tréner, DJ, herec/ zabávač,…  Ako inštruktor golfu disponujete licenciou C a máte už predchádzajúce skúsenosti s vyučovaním golfu.
Ako skaut alebo sprievodca pre cyklistov plánujete a predávate výlety na bicykli. Ste vášnivým horským cyklistom a disponujete technickými vedomosťami. Svojim priateľským prístupom učarujete našim hosťom a pripravíte pre nich zaujímavé športové vyžitie.

Ako inštruktor potápania zodpovedáte za pracovisko potápania ako iza pripravené výlety pre potápanie chtivých hostí. Staráte sa ale aj o bezpečnosť a stav príslušnej potápačskej výstroje. V ideálnom prípade ste potápačským lektorom a máte už predchádzajúce skúsenosti. Ste držiteľom preukazu pre motorové člny. Vás sympatický športový výzor prizýva hostí na dobrodružstvo pod vodnou hladinou.

Animátor& au-pair_ Na palube zaujmete aj najmenších hostí. Ste expertom na dobrú náladu – či už ako klaun, alebo pirát, či hľadač pokladu, či zablúdená duša v zámku duchov – Vaša fantázia nepozná hranice.Jedno je Vám však známe – deti ocenia Vašu snahu smiechom

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
• nemecký - A2 Používateľ základov jazyka
• anglický - B1 Samostatný používateľ
Stačí znalosť jedného jazyka:
áno
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Pozícia vhodná pre páry:
áno
Zamestnávateľ ponúka:

Platové podmienky uvedené v pracovnej ponuke sú len orientačné. Jedná sa o základnú hodinovú mzdu. Vzhľadom na rôznorodosť  obsadzovaných pracovných pozícií, nie je možné určiť konkrétne platové podmienky v jednom popise pracovného miesta. Platové podmienky zohľadňujú i odbornosť uchádzača o prácu – jeho vzdelanie alebo predchádzajúce skúsenosti.

Ubytovanie:
- zabezpečené
Trvanie pracovného pomeru:
doba neurčitá
Doplňujúce informácie:

Práca na zaoceánskych lodiach vám ponúka:

 • Možnosť pracovať vo svete – Stredozemné more, severné more, karibské more.
 • Čaká na vás medzinárodný mladý a dynamický tím spolupracovníkov rôznych národností.
 • Na palube sa hovorí anglicky.
 • Vaši hostia sú medzinárodní – čím získate množstvo interkultúrnych zručností.
 • Získate referencie, ktoré môžete využiť vo Vašom profesnom a osobnom živote.
 • Máte dobré perspektívy pre rozvoj vašich schopností pre prácu nielen na lodiach, ale aj výborné šance pre získanie dobrého zamestnania sa po návrate.
 • Takmer denne ste v inej krajine, v inom prístave.
 • Máte k dispozícií zväčša bezplatné ubytovanie a stravu na palube.
 • Váš príjazd a odchod je organizovaný.
 • Pracovný odev je vám poskytnutý bezplatne.
 • Ubytovanie je zabezpečené v dvojposteľových kajutách.
 • Máte prístup do verejných priestorov.

 

Kontakt:

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis a oba formulár v prílohe tohto popisu miesta v nemeckom alebo anglickom jazyku – najlepšie vo formáte europass. Prosím uveďte i názov zvolenej pracovnej pozície a záujem o predpokladanú dobu zamestnania v mesiacoch.

Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zadávateľovi pracovnej ponuky.

EURES poradca: Mgr. Denisa Hudáková
Email: denisa.hudakova@upsvr.gov.sk
Telefón: 036/ 2440 303

Prílohy: