Prejsť na obsah

Práca na riečnych výletných lodiach

Centrála pre sprostredkovanie práce ZAV - Meer ArbeitID:23592

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | Dunaj, Rýn, Labe, Mohane, Saône
Nástup do práce
dohodou
Ponúkaná mzda
12.41 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
sezónna práca
Popis pracovnej ponuky:

Sieť EURES Slovensko vám v spolupráci s nemeckou Bundesagentur für Arbeit a Centrálou pre sprostredkovanie práce pre kvalifikované pracovné sily (ZAV) ponúka možnosť uchádzania sa o rôzne pracovné pozície pre posádku na riečnych výletných lodiach.

Uchádzať sa môžete o pracovné pozície obsluha, barman, recepčný, kabinensteward/ chyžná, kuchár, cukrár, pracovník v oblasti krásy-SPA, masáží & fitnes & kozmetiky, technik – mechanik, elektrikár, námorník…

Pracovné pozície je možné zastávať v roku počas meciacov marec – október. Túto ponuku možno prijať na celé obdobie, alebo na minimálne tri mesiace. O pracovné miesto je možné sa uchádzať kedykoľvek počas celého roka.

Upozornenie!

Platové podmienky uvedené v pracovnej ponuke sú len orientačné. Jedná sa o základnú hodinovú mzdu v Nemecku. Vzhľadom na rôznorodosť  obsadzovaných pracovných pozícií, nie je možné určiť konkrétne platové podmienky v jednom popise pracovného miesta. Platové podmienky  pre jednotlivé obsadzované pozície zohľadňujú  odbornosť  a prax uchádzača o prácu.

Dátum platnosti do:
31.10.2024
Voľné pracovné miesta:
30
ISCO:
obsluhujúci pracovník v leteckej a lodnej doprave inde neuvedený
NACE:
vnútrozemská osobná vodná doprava
Požiadavky:

Pre záujemcov o prácu takéhoto charakteru by malo byť cieľom – rozmaznávať hostí, ktorí svoje nadšenie dávajú najavo úsmevom. Vašim zodpovedným prístupom sa snažíte splniť sny hostí o nezabudnuteľnej dovolenke. Pre túto prácu Vás vystihuje vášeň pre prácu, vysoká motivácia a vrúcnosť.

Od pracovníkov na riečnych výletných lodiach sa očakáva znalosť nemeckého jazyka. Stupeň znalosti jazyka súvisí so zastávanou pozíciou.

Požiadavky pre pozície pre riečne lode:

Obsluha a barman (m/ž)_Zamestnávateľ od Vás očakáva prehĺbené vedomosti v oblasti obsluhy, servírovania, či v bare. Disponujete už predošlými skúsenosťami v oblasti hotelierstva. Rozumiete čo znamená profesionálny servis – máte dostatočné vedomosti, schopnosti a dobré znalosti anglického jazyka. Máte dar pre rozmaznávanie hostí a využívate ho vo svojej každodennej práci.

Recepčný (m/ž)_Ste zodpovedný typ človeka na zastávanie pozície pre 24-hodinový servis na recepcii. Vnímate a vidíte sa ako prvá osoba , ktorá prichádza do kontaktu s hosťami, a ktorá je schopná vystaviť hosťom korektné vyúčtovanie. Ste kompetentnou osobou pri komunikácii v súvislosti s priebehom plavby, cieľovými destináciami, podpornými aktivitami na palube lode a všetky náležitosti ste schopná/ný i administratívne zastúpiť. Vaše skvelé komunikačné schopnosti sú podporené i znalosťami rezervačných systémov ako napr. Fidelio, MICROS, Microsoft Office.

Kabinen Steward – chyžná (m/ž)_Disponujete predchádzajúcimi skúsenosťami ako chyžná? Vystihuje Vás zmysel pre poriadok a usporiadanie? Vašu prácu budete vykonávať nielen v kabínach hostí, ale i v spoločenských  priestoroch na palube.

Kuchár, cukrár (m/ž)_ Popri príprave švédskych stolov sa budete podieľať i na príprave exkluzívnych jedál v garantovanej kvalite. Ste kulinársky všestranný a s Vašim tímom budete rozmaznávať hostí rôznych národností s kuchyňou vysokej kvality. Požiadavky hostí budete realizovať v zásade dodržiavania prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení.

Ako cukrár vyčarujete sladké pôžitky. Torty, dezerty, zmrzlinové bomby- Vaše kreácie budú perfektným jedlom.  Na tejto pozícii už máte predošlé skúsenosti. Máte veľa kreatívnych nápadov ako ulahodiť hosťom. Ako profesionál oceňujete, že máte výhradnú zodpovednosť za cukráreň.

Vedúci plavby/ servis pre hostí (m/ž)_ Ako kompetentná osoba budete k dispozícii hosťom v prípade otázok súvisiacich s plavbou a cieľovými destináciami. Plánujete a predávate rôznorodé výlety na pevninu, pripravujete denné plány a programy a snažíte sa pripraviť hosťom nezabudnuteľné hodiny plné zábavy tak na palube ako i na pevnine.

Pracovníka v oblasti krásy, PSA, masáží a fitnes (m/ž)_Realizujete, radíte a predávate kozmetické ošetrenie a masáže. V ideálnom prípade máte už predchádzajúce skúsenosti v luxusnom hotelierskom priemysle. Vaša vitalita, srdečnosť a presvedčenie vyzývajú hostí, aby si dopriali i takéto potešenie.

Technik (m/ž)_ Či na palube alebo na stroji – vy zodpovedáte za oblasť techniky, elektriny alebo hydrauliky.

Námorník (m/ž)_ Prevezmete námornícke i technické práce na palube. Pracujete a vykonávate aj upratovacie a čistiace práce na pracovisku. Ste fyzicky zdatný a v ideálnom prípade máte i príslušné vzdelanie ako lodník.

Elektrikár, mechanik, technik (m/ž)_ Preberáte zodpovednosť za elektrické a elektronické úkony na lodi. Máte zodpovedajúce odborné skúsenosti- predovšetkým s chladením, s klimatizačnými a vákuovými systémami.

 

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
• nemecký - A2 Používateľ základov jazyka
• anglický - B1 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Pozícia vhodná pre páry:
áno
Zamestnávateľ ponúka:

Platové podmienky uvedené v pracovnej ponuke sú len orientačné. Jedná sa o základnú hodinovú mzdu. Vzhľadom na rôznorodosť  obsadzovaných pracovných pozícií, nie je možné určiť konkrétne platové podmienky v jednom popise pracovného miesta. Platové podmienky zohľadňujú i odbornosť uchádzača o prácu – jeho vzdelanie alebo predchádzajúce skúsenosti.

Ubytovanie:
- zabezpečené
Trvanie pracovného pomeru:
sezónna práca
Doplňujúce informácie:

Práca na riečnych lodiach vám ponúka:

 • Možnosť pracovať na najkrajších riekach Európy – Dunaj, Rýn, Labe, Mohane, Rhône, Saône.
 • Čaká na vás medzinárodný mladý a dynamický tím spolupracovníkov rôznych národností.
 • Na palube sa hovorí anglicky a nemecky.
 • Vaši hostia sú medzinárodní – čím získate množstvo interkultúrnych zručností.
 • Získate referencie v 4 alebo 5* produkte, ktoré môžete využiť vo Vašom ďalšom profesionálnom raste.
 • Máte dobré perspektívy pre získanie možností pre zaoceánske lode.
 • Máte k dispozícií zväčša bezplatné ubytovanie a stravu na palube.
 • Máte možnosť byť denne v inej krajine, alebo v inom prístave.
 • Váš príjazd a odchod je organizovaný.
 • Pracovný odev je Vám poskytnutý bezplatne.
 • Ubytovanie je zabezpečené v dvojposteľových kajutách.
 • Máte prístup do verejných priestorov.
 • Využívanie SPA priestorov je Vám k dispozícií mimo otváracích hodín pre hostí.

 

Kontakt:

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis a formulár v prílohe tohto popisu miesta v nemeckom alebo anglickom jazyku – najlepšie vo formáte europass. Prosím uveďte i názov zvolenej pracovnej pozície a záujem o predpokladanú dobu zamestnania v mesiacoch.

Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zadávateľovi pracovnej ponuky.

EURES poradca: Mgr. Denisa Hudáková
Email: denisa.hudakova@upsvr.gov.sk
Telefón: 036/ 2440 303

Prílohy: