Prejsť na obsah

Maliar / práca na mori

Altrad Services A/SID:6841

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Životopis úspešne odoslaný

Miesto výkonu
Dánsko | práca v Severnom mori
Nástup do práce
dohodou
Ponúkaná mzda
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Altrad Services A/S je dcérskou spoločnosťou francúzskeho Altradu. Poskytuje množstvo priemyselných služieb, okrem iného služby napr. pre rôznu infraštruktúru, ropu a plyn, lodný priemysel.
Altrad má viac ako 55 000 zamestnancov po celom svete, v Dánsku je zamestnaných cca 650 ľudí. Ako líder vo svojom odbore má Altrad Services veľké odborné znalosti a zručnosti, ktoré zodpovedajú súčasným očakávaniam v oblasti kvality, efektívnosti, produktivity a rastúceho environmentálneho povedomia, ktoré v spoločnosti prevláda.

Chceli by ste chodiť do práce helikoptérou, pracovať na jednom z najväčších projektov infraštruktúry v Dánsku a na základe vašich skúseností pomôcť ďalej posilniť náš offshore tím – potom vám môžeme ponúknuť vzrušujúci každodenný život v dánskom Severnom mori. Máte už skúsenosti s prácou v Severnom mori, alebo máte remeselné skúsenosti a chcete vyskúšať niečo nové? Potom potrebujeme práve vás. Ako náš nový kolega budete súčasťou silného tímu, kde sa stretnete so skúsenými a ochotnými kolegami. Budete súčasťou rotácie, budete pracovať dva týždne na mori, po ktorých nasledujú tri týždne voľna.

Pozícia: Maliar – práca na mori. Pracovná doba: 12 hodinové zmeny. Trvalý pracovný pomer. Nástup: dohodou, čo najskôr.

Dátum platnosti do:
30.06.2023
Voľné pracovné miesta:
50
ISCO:
maliar, tapetár
NACE:
špecializované stavebné práce
Požiadavky:

Pracovné skúsenosti, najlepšie s niekoľkoročnou praxou v odbore maliar. Skúsenosti z offshore ropného, plynárenského, alebo veterného priemyslu. Požadujeme platné zdravotné certifikáty BOSIET, H2S a ´offshore health certificate´ (zdravotný certifikát pre prácu na mori).

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
anglický - B1 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
nie
Pozícia vhodná pre ZP:
nie
Zamestnávateľ ponúka:

Mzda: základ kr. 147,50 dkk, príplatok ku mzde kr. 40,40 dkk, príplatok za prácu nadčas kr. 93,95 dkk, kvalifikačný príplatok kr. 5,00 dkk, nočný príplatok kr. 3,00 dkk, výplata 20.000 dkk – vyplatená v pondelok po príchode domov + vyrovnanie + bonus.

Ubytovanie:
poskytnuté ubytovanie počas práce na mori
Trvanie pracovného pomeru:
doba neurčitá
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte váš životopis v anglickom jazyku.
EURES poradkyňa: Mgr. Gabriela Hájeková
E-mail: gabriela.hajekova@upsvr.gov.sk
Telefón: 034/ 2440 303