Prejsť na obsah

Hlavný kuchár /Chef de Partie na riečnej lodi

back up jobs agencyID:6293

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | rieky Danube, Rhine, Maine, Saone, Rhone, Seine
Nástup do práce
ihneď
Ponúkaná mzda
2 900 EUR / mesačná mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Prepare meals to the fullest satisfaction of our guests in accordance with Viking River Cruises Standards and

HACCP rules.

 ASSIGNMENTS/RESPONSIBILITIES

– Professional preparation and distribution of daily meals including breakfast, lunch, tea time, dinner, etc.
for crew and guests in accordance with Executive Chef manual and menu cycle
– Ordering of stock in cooperation with Executive Chef
– Correct handling of all products and equipment
– Ensuring of perfect cleanliness in working area in accordance with HACCP rules
– Conducting stock takes; inventory according to company procedures
– Preparation to open and close ships at start and end of season
– Assistance in other departments upon instruction from supervisors (if required)
– Performance according to company standards and HACCP rules
– Participation in loading processes
– Correct storage of stock; establishing of par levels
– Active participation in onboard training programs
– Luggage duty on embarkation and disembarkation day

Dátum platnosti do:
21.03.2025
Voľné pracovné miesta:
5
ISCO:
šéfkuchár
Požiadavky:

– stredná škola alebo skúsenosti ako kuchár
– 2 roky profesionálnej skúsenosti ako CDP v  porovnateľnom gastro zariadení
– anglický jazyk na úrovni B1 – B2

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
anglický - B2 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
nie
Zamestnávateľ ponúka:

–   práca od marca do novembra/decembra
– ubytovanie   a  strava  poskytovaná  a hradená  zamestnávateľom
–  prepravné  náklady  hradené  zamestnávateľom
– zdravotné,  nemocenské, úrazové,  dôchodkové, invalidné, nezamestnanecké poistenie
– mzda 2900 eur/mesačne/brutto

Ubytovanie:
zabezpečuje zamestnávateľ
Trvanie pracovného pomeru:
doba určitá
Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky.

Ponuka agentúry:
áno
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.
EURES poradca: Ing. Zlatica Pietriková
E-mail: zlatica.pietrikova@upsvr.gov.sk
Telefón: 046/2440299