Prejsť na obsah

Elektromontér hlásičov pre protipožiarne zariadenia

JobRoxx GmbHID:29095

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | celé Nemecko
Nástup do práce
ihneď alebo dohodou
Ponúkaná mzda
13.95 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

S nástupom ihneď alebo dohodou hľadáme troch elektromontérov na montáž hlásičov protipožiarnych systémov (sprinklerov) v Nemecku. Pracovať môžete na turnusy 3+1 (práca aj v sobotu), alebo ako pendler od pondelku do piatku. Montáž požiarnych hlásičov podľa elektrickej schémy. Je potrebná platná vyhláška. Nutnosť znalosti nemeckého jazyka v rámci pracovnej náplne.

Dátum platnosti do:
31.12.2024
Voľné pracovné miesta:
3
ISCO:
elektromontér elektroenergetických zariadení a systémov
NACE:
činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Požiadavky:
  • prax ako elektromontér, je potrebná platná vyhláška
  • nemecký jazyk – mierne pokročilý – úroveň min. B1, nutnosť dohovoriť sa na stavbe ohľadne práce
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • vodičský preukaz – B
Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
nemecký - B1 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
nie
Pozícia vhodná pre páry:
nie
Pozícia vhodná pre ZP:
nie
Zamestnávateľ ponúka:
  • plat od 13,95 EUR/hod., diéty 24 EUR/deň v čistom
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • zabezpečené a hradené ubytovanie
  • turnusová práca (dĺžka závisí na dohode) alebo možnosť pendlovania
  • dovolenkové a vianočné prémie
  • asistencia českého a slovenského koordinátora
  • sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
  • pracovné oblečenie
  • kvalitné pracovné náradie
  • po zapracovaní možnosť služobného auta
Ubytovanie:
platené ubytovanie aj počas víkendov a sviatkov
Trvanie pracovného pomeru:
doba neurčitá
Doplňujúce informácie:

Ak potrebujete viac informácií o krajine, nájdete ich v časti Životné a pracovné podmienky – Nemecko.

Ponuka agentúry:
áno
Kontakt:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS”, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku. Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zamestnávateľovi.
EURES poradca: Ing. Oľga Matochová
Email: olga.matochova@upsvr.gov.sk
Telefón: 042/ 2440 303