Prejsť na obsah

Obsluha CNC stroja – frézar, sústružník

Centrála pre sprostredkovanie práce ZAV, Bonn-CC-HWT_032ID:22849

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | Mönchengladbach
Nástup do práce
ihneď
Ponúkaná mzda
12 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Popis pracovnej ponuky:

Auf unseren modernen CNC-Maschinen fertigen wir auf der Basis von Zeichnungen oder Mustern unterschiedlichste Präzisionsfräs- und Drehteile höchster Qualität in Einzel- oder Serienfertigung. In unserer Schlosserei übernehmen wir darüber hinaus diverse Metallbau- und Schweißarbeiten oder die Endbearbeitung von Blech- oder Stahlteilen für Sie. Neben Stahl, Edelstahl, Nichteisen, Schwer- und Leichtmetallen können wir auch Kunststoffe professionell und präzise bearbeiten. Neben fachlich exzellent ausgebildeten Mitarbeitern und unserer mehr als 40-jährigen Branchenerfahrung bieten wir Ihnen die Flexibilität eines inhabergeführten Dienstleistungsunternehmens mit kurzen Entscheidungswegen und schneller Reaktionszeit.

Die Firma sucht ab sofort eine/n Zerspanungsmechaniker/in – Frästechnik (m/w/d) zur Unterstützung des Teams.

IHRE AUFGABEN:

– Fräsen an CNC – zwingend Heidenhain
– Einzelteilfertigung

Na našich moderných CNC strochoch vyrábame v súlade s výkresmi alebo vzorkami rozličné časti výrobkov vysokej kvality. V kovoobrábacej dielni vykonáme pre Vás rôzne konštrukčné a zváračské práce či konečnú úpravu plechových či oceľových dielov. Okrem ocele, nerezu, farebných, ťažkých a ľahkých kovov vieme pre vás spracovať aj plasty. Okrem technicky vynikajúco vyškolených zamestnancov s dlhoročnou skúsenosťou vám ponúkame flexibilné služby s krátkym rozhodovacími procesmi a rýchlymi reakčnými časmi.

Vaše úlohy:

  • frézovanie na CNC
  • výroba  jednotlivých dielov
Dátum platnosti do:
31.10.2023
Voľné pracovné miesta:
2
ISCO:
nastavovač cnc strojov
NACE:
oprava a inštalácia strojov a prístrojov
Požiadavky:

IHR PROFIL:
– entsprechende Ausbildung und handwerkliche Kenntnisse, oder entsprechende Berufserfahrung
– Programmiererfahrung
– Lesen von Zeichnungen

Erwünscht:
– Flexibilität, Motivation/ Leistungsbereitschaft, Teamfähigkeit und Zuverlässigkeit

Váš profil:

  • zodpovedajúce vzdelanie a príslušná manuálne vedomosti, alebo zodpovedajúca profesná prax
  • skúsenosti s programovaním
  • čítanie výkresov

očakávame: – flexibilitu, motiváciu, orientáciu na pracovný výkon, tímového ducha, zodpovednosť

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
nemecký - A2 Používateľ základov jazyka
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Trvanie pracovného pomeru:
doba neurčitá
Kontakt:

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom jazyku – najlepšie vo formáte europass.
Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zadávateľovi pracovnej ponuky.
EURES poradca: Mgr. Denisa Hudáková
Email: denisa.hudakova@upsvr.gov.sk
Telefón: 036/ 2440 303