Prejsť na obsah

Čašník/ servírka + výpomoc v kuchyni/chyžná- sezónna práca

Úrad práce Annaberg-BuchholzID:29969

Pre označenie ponuky za obľúbenú je potrebné sa registrovať / prihlásiť. Obľúbené ponuky nájdete vo svojom profile.

Máš otázku k tejto pracovnej ponuke?

Pošli životopis

Pre funkcionalitu životopisov sa musíš

Alebo vypíš svoje kontaktné údaje a nahraj svoj vlastný životopis

Nahraj prílohy

Životopis úspešne odoslaný

Správa úspešne odoslaná

Miesto výkonu
Vlajka Nemecko
Nemecko | Tannenberg
Nástup do práce
01.07.2024
Ponúkaná mzda
12.80 EUR / hodinová mzda / brutto
Druh pracovného pomeru
sezónna práca
Popis pracovnej ponuky:

Otvorenosť, srdečnosť a priateľskosť – takéto charakteristiky sú pripisované oblasti Krušných hôr – Erzgebirge. V tomto atraktívnom regióne sa dobre pracuje a žije.

Región Erzgebirge:

  • sa nachádza v oblasti krušných hôr na hranici s Českou republikou
  • je hrdý a orientovaný na zachovanie krásy prírody a skvele rozbehnutý
  • dbá na životné prostredie, ekológiu
  • dáva zelenú inováciám
  • neposkytuje priestor diaľniciam a davom veľkomiest
  • život sústreďuje skôr do menších miest a obcí
  • vykazuje dlhodobo najnižšiu kriminalitu
  • prosperuje vďaka rozvinutému priemyslu, stavebníctvu, gastronómii, poľnohospodárstvu ( je na 4.mieste vo výrobe v Nemecku)
  • zamestnáva mnoho občanov z Čiech

Práve tento región aktuálne ponúka môžnosť pre uplatnenie sezónnej pracovnej sily – čašníkovi/ servírke. Pracovná možnosť je vhodná i pre študentov SŠ, VŠ (vek – 18 rokov).

Sezónni pracovníci sa hľadajú na dobu júl – september 2024.

Vaša pracovná náplň obnáša:

  • podávanie nápojov a jedál vo vnútorných i vonkajších častiach prevádzky
  • upratovanie, čistenie a prestieranie stolov pre hostí
  • všeobecné pomocné práce v reštaurácii
Dátum platnosti do:
30.09.2024
Voľné pracovné miesta:
2
ISCO:
iný pomocný pracovník inde neuvedený
NACE:
služby pohostinstiev
Požiadavky:

– Ste tímový hráč, spoľahlivý a odolný voči stresu
– práca na smey i počas víkendov a sviatkov

– znalosť nemeckého jazyka  na úrovni min. B1
– príjemný a upravený vzhľad
– skúsenosti v gastronomickom priemysle  nie sú podmienkou

Požadované vzdelanie:
stredná škola
Jazyk a úroveň ovládania:
nemecký - B1 Samostatný používateľ
Pozícia vhodná pre absolventa:
áno
Pozícia vhodná pre páry:
áno
Zamestnávateľ ponúka:

Ubytovanie je zabezpečené v spoločnom apartmáne – dvojlôžková izba, spoločná kúpeľňa + kuchyňa za poplatok 150,-€ / osoba za mesiac.

Ubytovanie:
- Ubytovanie je zabezpečené v spoločnom apartmáne - dvojlôžková izba, spoločná kúpeľňa + kuchyňa za poplatok 150,-€ / osoba za mesiac.
Trvanie pracovného pomeru:
Doplňujúce informácie:

Hotel sa nachádza medzi obcami Annaberg-Buchholz a Geyer, v chránenom území. Hotel má svojim hosťom k dispozícii 20 izieb. Kuchyňa poskytuje  regionálne špeciality ako aj piknikové a obedové balíčky.

Kontakt:

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, kliknite na ikonu „POŠLI ŽIVOTOPIS“, vyplňte požadované informácie a pripojte životopis v nemeckom  jazyku.
Po splnení kritérií bude váš životopis postúpený zadávateľovi pracovnej ponuky.
EURES poradca: Mgr. Denisa Hudáková
Email: denisa.hudakova@upsvr.gov.sk
Telefón: 036/ 2440 303