Prejsť na obsah

EURES JOB DAY – VYHODNOTENIE

V mene siete EURES Slovensko sa chceme poďakovať všetkým účastníkom medzinárodnej burzy práce EURES Job Day, ktorá sa konala dňa 20. apríla 2023 v priestoroch M Arény v Prešove.

Spolu 50 vystavovateľov, z toho 23 zo Slovenska a 27 zo zahraničia ponúklo záujemcom o prácu spolu 1 619 pracovných miest prevažne v oblasti gastronómie, hotelierstva, priemyslu, logistiky, IT a sezónnych prác. Podrobnejšie informácie o jednotlivých vystavovateľoch sú dostupné v informačnom bulletine.

Prácu na EURES Job Day si hľadalo 3 224 návštevníkov prevažne z Prešovského a Košického kraja. Najväčší záujem prejavili o pracovné pozície v hotelierstve, gastronómii, administratíve a výrobe. Vysoký záujem zo strany študentov a absolventov zaznamenali pracovné príležitosti na letnú sezónu, ktoré sieť EURES tento rok ponúka do Grécka, Holandska, Fínska, Nemecka či Španielska.

Pevne veríme, že sa vám toto podujatie páčilo a zúčastníte sa nielen ďalšieho ročníka, ale aj ďalších aktivít organizovaných sieťou EURES Slovensko.


Ahoj!
Radi ťa tu vidíme.

Prihlás sa na odber noviniek o práci v Európe a nič nezmeškaj!

Neposielame spam! Prečítaj si
zásady ochrany osobných údajov
pre viac info.