Prejsť na obsah

EU Talent Pool pomáha Ukrajincom

Utekáte pred vojnou na Ukrajine a vďaka dočasnej ochrane môžete pracovať v EÚ?

Hľadáte si prácu?

Máme pre vás riešenie – EU Talent Pool je nový pilotný projekt Európskej komisie, ktorý ľuďom s dočasnou ochranou uľahčuje hľadanie práce v Únii.

Prostredníctvom tohto projektu a európskeho portálu siete EURES si môžete vytvoriť životopis a ukázať tak svoje zručnosti viac ako 4 000 starostlivo overeným a registrovaným zamestnávateľom. Ak vás bude chcieť zamestnávateľ kontaktovať, môže tak urobiť prostredníctvom portálu EURES, nebude však mať prístup k vašim osobným kontaktným údajom.

Hľadajte si prácu bezpečne a rýchlo cez európsky portál EURES

Európske služby zamestnanosti (EURES) sú európskou sieťou spolupráce medzi Európskou komisiou, Európskym orgánom práce (ELA), súkromnými i verejnými službami zamestnanosti a ostatnými členmi a partnermi v Európe.

Na európskom portáli EURES  sú zverejnené viac ako 3 milióny voľných pracovných miest a zamestnávatelia môžu vyhľadávať kandidátov v databáze životopisov. Približne 1 000 EURES poradcov, ktorí pracujú v členských a partnerských organizáciách poskytuje podporu pred, počas a po náborovom procese.

Služby siete EURES sú na Slovensku dostupné na všetkých 46 úradoch práce, kde pôsobia EURES poradcovia a kontaktné osoby. Ak sa chcete zamestnať v niektorej z krajín EÚ, navštívte náš portál EURES SK, kde nájdete aktuálne pracovné príležitosti v Európe.


Ahoj!
Radi ťa tu vidíme.

Prihlás sa na odber noviniek o práci v Európe a nič nezmeškaj!

Neposielame spam! Prečítaj si
zásady ochrany osobných údajov
pre viac info.