Prejsť na obsah

EOJD – práca v zahraničí online

Uchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

logo European Job Days

Je to jednoduché – vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Pokiaľ registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite váš čas efektívne a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes. Predovšetkým oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, … Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte tak prácu snov, držíme palce.

SEASONAL EMPLOYMENT. FIND YOUR  SEASONAL JOB IN EUROPE!

Ste uchádzač o zamestnanie, ktorý si hľadá sezónnu prácu v Európe? Chcete získať nové informácie o životných a pracovných podmienkach v jednotlivých krajinách, četovať so zamestnávateľmi, reagovať na vhodné pracovné ponuky, či sledovať prezentácie? Potom ste na správnom mieste. Stretneme sa 3. apríla 2023 na online náborovom podujatí.

MAKE IT IN GERMANY 2023

Dňa 4. apríla 2023 zoznam akcií obohatí podujatie, ktoré má medzi záujemcami o prácu v rôznych sektoroch v Nemecku svoje pevné miesto. Nezmeškajte sprievodný program, spojte sa so zamestnávateľmi a získajte zaujímavé pracovné ponuky. Registrujte sa hneď.

V prípade ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Ahoj! 👋
Radi ťa tu vidíme.

Prihlás sa na odber noviniek o práci v Európe a nič nezmeškaj!

Neposielame spam! Prečítaj si
zásady ochrany osobných údajov
pre viac info.