Prejsť na obsah

EOJD – online burzy práce v Európe

Uchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Chcete získať informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov z týchto krajín? Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve online burzy práce v Európe EOJD – European Online Job Days!

logo European Job Days - online burzy práce v Európe - EOJD

Vyberte si podujatie, zaregistrujte sa na online burzu práce a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte svoje CV, pripravte si motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, …

V deň konania podujatia sa zúčastnite pracovného pohovoru so zamestnávateľom z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov! Držíme palce!

Pripravili sme pre vás výber zaujímavých podujatí:

BOOST YOUR CAREER WITH EURES!

Máte skúsenosti v oblasti informačných a komunikačných technológií alebo obchode a chcete posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň? Máme pre vás perfektnú príležitosť! Online burza práce, ktorá sa uskutoční 23. mája 2024, je určená všetkým, ktorí hľadajú možnosti práce v zahraničí alebo prácu na diaľku. Zaregistrujte sa už dnes alebo sa prihláste v deň podujatia.

BALANCE YOUR LIFE ON SWEDEN´S WEST COAST

Láka vás švédsky spôsob života? Rovnováha medzi životom a prácou je snom asi každého pracovníka. Vo Švédsku je to však realita.  Posuňte svoje hranice a zúčastnite sa online burzy práce 28. mája 2024 (13:00 – 14:00), ktorá otvára brány technickým inžinierom, pracovníkom v zdravotníctve a v prírodných vedách.

GERMANY SCORES WITH NORTH RHINE-WESTPHALIA

Severné Porýnie-Vestfálsko  –  domácimi nazývané „NRW“ – je ekonomickým srdcom Nemecka.  18-miliónový priemyselný štát s rýchlo sa rozvíjajúcim  sektorom služieb je spolkovým štátom s najväčšou populáciou v Nemecku.  Zúčastnite sa  online burzy práce 11. júna 2024 (10:00 – 16:30) a staňte sa aj vy súčasťou úspešnej krajiny

LIVING IN DENMARK

Chcete vedieť viac o  živote cudzincov v Dánsku? 20. júna 2024 vám prinesieme viacero príbehov  expatriotov, a ukážeme vám život v Dánsku. Dozviete sa, čo všetko treba vedieť pred príchodom, všetko ohľadom registrácie a, samozrejme aj to, kde sa nachádzajú voľné pracovné pozície.  Už dnes máte možnosť prezerať si ponuky dánskych zamestnávateľov a reagovať na tie, ktoré vás oslovia.

EOJD online burzy práce sú tu pre vás. Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Ahoj!
Radi ťa tu vidíme.

Prihlás sa na odber noviniek o práci v Európe a nič nezmeškaj!

Neposielame spam! Prečítaj si
zásady ochrany osobných údajov
pre viac info.