Prejsť na obsah

EOJD – online burzy práce v Európe

Uchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Chcete získať informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov z týchto krajín? Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve online burzy práce v Európe EOJD – European Online Job Days!

logo European Job Days - online burzy práce v Európe - EOJD

Vyberte si podujatie, zaregistrujte sa na online burzu práce a v čase konania buďte pripojení!

Ak registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes – oprášte svoje CV, pripravte si motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, …

V deň konania podujatia sa zúčastnite pracovného pohovoru so zamestnávateľom z pohodlia vášho domova a získajte prácu snov! Držíme palce!

Pripravili sme pre vás výber zaujímavých podujatí:

SEIZE THE SUMMER WITH EURES 2024

Podujatie, ktoré poteší všetkých, ktorí majú skúsenosti s hraním, zábavou, tancom, fitnes, športom alebo voľnočasovými aktivitami pre deti.  Prináša možnosť prežiť radostné leto prácou v odvetví hotelových služieb alebo kateringu v najkrajších destináciách Európy. Prihláste sa na veľtrh práce 21. – 22. februára 2024 a chopte sa príležitosti získať nové skúsenosti, priateľstvá a aj spoznať krajinu.

IT & FINANCE WORK IN LUXEMBOURG

Schopnosť používať finančné  a IT nástroje je dnes neodmysliteľnou súčasťou našich životov.  Verejné služby zamestnanosti ADEM Luxembourg a EURES Luxembourg pre vás pripravili online podujatie zamerané na oblasť IT a financií. Stretnite sa 22. februára 2024 (9:30 – 17:00) s finančníkmi  a IT  odborníkmi a luxemburskými zamestnávateľmi, ktorí vám ponúknu možnosť získať prácu v atraktívnej krajine.

MAKE IT IN GERMANY 2024

Obľúbené podujatie, ktoré umožňuje nájsť si prácu v Nemecku, opäť prináša nové príležitosti. Nemeckí zamestnávatelia vám ponúknu voľné pracovné miesta v rôznych odvetviach nemeckej ekonomiky. Využite príležitosť virtuálne sa stretnúť s nemeckými zamestnávateľmi aj EURES poradcami. Podujatie sa bude konať 29. februára 2024 (14:00 – 17:00) a je neoceniteľným zdrojom informácií o živote a práci v Nemecku.

TOURISM & HOSPITALITY JOBS IN NORWAY

Všetkých Európanov v pohybe, ktorí chcú spoznať krásnu severskú krajinu a objaviť atraktívne pracovné príležitosti, pozývame 13. marca 2024 na podujatie prinášajúce široké možnosti uplatnenia v oblasti hotelových, reštauračných služieb a turizmu. Nórski zamestnávatelia vám ponúknu prácu počas sezóny, ale aj natrvalo.

FINLAND WORKS

Radi by ste našli  rovnováhu medzi súkromným životom a prácou, dýchali čerstvý vzduch alebo žili v krajine s najšťastnejšími ľuďmi na svete? To všetko sa môže splniť, ak sa zúčastníte online podujatia 20. marca 2024 (11:00 – 15:00), ktoré vám ponúkne informácie o živote a práci, sociálnom poistení a daniach a iné zaujímavé témy o tejto krásnej severskej krajine

WORK IT IN FLANDERS

Flámsko, jeden z troch belgických regiónov, patrí k najdynamickejším ekonomikám v strednej Európe. Flámsky trh práce ponúka množstvo príležitostí pre odborníkov v oblasti informačných a komunikačných technológií. Pripojte sa na online podujatie 26. marca 2024 (10:00 – 16:00) a staňte sa súčasťou rozvinutej ekonomiky.

FIND YOUR SEASONAL JOB IN EUROPE

EURES Litva organizuje 4. apríla 2024 online podujatie, ktoré je určené najmä litovským uchádzačom o prácu. Ak máte záujem zúčastniť sa aj vy, stačí pripojiť svoj životopis a môžete reagovať na zverejnené pracovné ponuky, sledovať prezentácie, četovať  so zamestnávateľmi alebo získať informácie o finančnom nástroji TMS.

EOJD online burzy práce sú tu pre vás. Ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Ahoj!
Radi ťa tu vidíme.

Prihlás sa na odber noviniek o práci v Európe a nič nezmeškaj!

Neposielame spam! Prečítaj si
zásady ochrany osobných údajov
pre viac info.