Prejsť na obsah

EOJD – online burzy práce v Európe

Uchádzate sa o prácu v Európe? Neprekáža vám elektronická komunikácia so zamestnávateľom? Pomôžu vám pri rozhodovaní informácie o živote a práci v jednotlivých krajinách priamo od odborníkov, ktorí žijú v danej krajine?

Jedinečnou odpoveďou na vaše otázky môžu byť práve European Online Job Days!

logo European Job Days - online burzy práce v Európe - EOJD

Je to jednoduché – vyberte si online podujatie, zaregistrujte sa a v čase konania buďte pripojení!

Pokiaľ registrácia na vami vybrané podujatie ešte nie je možná, upozornenie o jej spustení dostanete e-mailom na adresu, ktorú uvediete pri vytvorení svojho používateľského účtu na platforme.

Využite váš čas efektívne a pripravte sa na virtuálne stretnutie so zamestnávateľom už dnes. Predovšetkým oprášte CV, prečítajte si svoj motivačný list, porozmýšľajte o svojich silných a slabých stránkach, zdokonaľte sa v cudzom jazyku, … Zúčastnite sa pracovného pohovoru z pohodlia vášho domova a získajte tak prácu snov, držíme palce.

Vyberáme pre vás niekoľko zaujímavých podujatí:

WORK IN HELSINKY – UUSIMAA REGION

4. októbra 2023 (11:00 – 15:00) na vás čaká náborové podujatie, ktoré spojí európskych uchádzačov o zamestnanie so zamestnávateľmi z juhofínskeho regiónu Uusimaa. Zamestnávatelia budú hľadať sezónnych pracovníkov v lyžiarskych strediskách, čašníkov, kuchárov a iné profesie v oblasti turizmu, ale aj v priemysle. Využite skvelú príležitosť a prihláste sa hneď.

BIENVENIDOS A IRLANDA 2023 Spolupráca sietí EURES Írsko a EURES Španielsko vám prináša stovky pracovných príležitostí v oblasti starostlivosti o deti a turizmu  v Írsku. Radi vás privítame online alebo osobne na náborovom dni v slnečnej španielskej Malage 10. októbra 2023.

JOB AND CAREER IN LATVIA Ak ste už navštívili Lotyšsko viete, že je to nádherná krajina.  Zatiaľ nie? Ak máte chuť objavovať nové veci, objavujte život v Lotyšsku.  Prácu a kariérny rast v rôznych odboroch vám ponúkajú lotyšskí zamestnávatelia na online podujatí 18. októbra 2023 (13:00 – 15:00).

V prípade ak potrebujete poradiť pri práci s platformou europeanjobdays.eu, pozrite si inštruktážne videá.


Ahoj!
Radi ťa tu vidíme.

Prihlás sa na odber noviniek o práci v Európe a nič nezmeškaj!

Neposielame spam! Prečítaj si
zásady ochrany osobných údajov
pre viac info.