VIRTUÁLNA BURZA PRÁCE, 12.5.2022

Online burza prace

Hľadáte novú prácu, nový začiatok v zahraničí alebo jednoducho zmenu? Chceli by ste sa spojiť so zamestnávateľmi z Európy alebo získať informácie o životných a pracovných podmienkach v inej európskej krajine? To všetko môžete získať na jednom mieste!

EURES Slovensko Vás pozýva na prvý ročník online veľtrhu pracovných príležitostí

"With EURES to EUROPE!"
Využite jedinečnú možnosť uchádzať sa o nové pracovné príležitosti v krajinách Európskej únie v oblasti stavebníctva, priemyslu, hotelových a reštauračných služieb a v rôznych ďalších sektoroch. Staňte sa súčasťou nášho európskeho dňa pracovných príležitostí!

Pridajte sa k nám online 12. mája 2022 od 10:00 do 13:00 hod.!

Chcete vedieť ako na to?

1. Pred podujatím navštívte portál European Online Job Days, kde získate bližšie informácie o online veľtrhu pracovných príležitostí "With EURES to EUROPE!" Pozrite si profily zúčastnených zamestnávateľov a informácie o ponúkaných voľných pracovných pozíciach.

2. Ak registráciu na platforme ešte nemáte zaregistrujte sa.

3. Prihláste sa do svojho konta, kde môžete sprístupniť zamestnávateľom svoj životopis, čím zvyšite šancu získať od zúčastnených zamestnávateľov pozvanie na výberový pohovor a zároveň prácu, o ktorú máte záujem.

4. PRIPOJTE sa k nám 12. mája, uchádzajte sa o voľné pracovné miesta, četujte s európskymi zamestnávateľmi, sledujte zaujímavé prezentácie a získajte novú prácu.


Tešíme sa na Vašu účasť!

Sledujte nás na sociálnych sieťach a dozviete sa viac!