Hľadáš prácu na železniciach v Nemecku?

Pracujte ako kmeňový zamestnanec pre jednu z vedúcich spoločností v odvetví železničnej infraštruktúry v Nemecku, ktorá realizuje novostavby a opravy železničných systémov všetkých kategórií tratí, železničných staníc a železničných mostov.

Je jedno, či sa zaujímate o výstavbu, rekonštrukciu alebo sanáciu koľají, či o údržbu silnoprúdových zariadení. Keď hľadáte nové výzvy, ste u nás na správnej adrese – seriózny zamestnávateľ s dlhou históriou, nemecká pracovná zmluva, nadštandardná starostlivosť o zamestnancov.


Využite jedinečnú príležitosť osobne sa porozprávať so zástupcom firmy z Nemecka a stretnite sa ešte na Slovensku na výberovom pohovore,  ktorý sa bude konať na
Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v Humennom dňa
23. júla 2019 o 8:30 hod

(Kukorelliho 1, 066 01 Humenné – zasadačka č. 141 – 3. poschodie).


V prípade záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis s fotografiou na [email protected] alebo sa hláste telefonicky na čísle 
057 2440 170.


Pomôžeme Vám aj s nemčinou:
Vybraným uchádzačom ponúkame bezplatnú účasť na 3-mesačnom KURZE NEMECKÉHO JAZYKA zameranom na odbornú terminológiu (vrátane 2-týždňového odborného zaškolenia v Nemecku). Kurz bude prebiehať v Humennom, 2 – 3 krát týždenne po 2 hodiny.


Viac informácií o obsadzovaných pozíciách nájdete tu
:

Traťový robotník
Pomocná sila v oblasti železničnej infraštruktúry

Ako bude vyzerať práca na železnici? - VIDEO