Praca v Nemecku

Účelom EURES fóra je vzájomná výmena informácií, skúseností s prácou a životom v zahraničí medzi jednotlivými užívateľmi. Pre zadávanie príspevkov na fórum je nutná registrácia užívateľa.

Praca v Nemecku

Poslaťod Baron Prasil » Pon 30. Sep 2013 6:46:00

http://edymax.de/impressum/

EDYMAX Deutschland GmbH
Leopoldstrasse 244
D-80807 München
Tel: +49 (0)180 1 339 629
E-Mail: info@edymax.de

Zijem v Mnichove tato sk agentura skutocne ma sidlo aj v Mnichove a v kancelari pracuje mila slovenka a co viem davaju zamestnancom aj ubytovanie.Ci hladaju neviem,ale tato firma skutocne existuje a nieje podvod.Informujte sa ked chcete.
Baron Prasil

Re: Praca v Nemecku

Poslaťod Linda P S » Pon 23. Dec 2013 18:54:21

Dobry den,

som Linda Pasakova Svoradova z Nitry, zo Slovenska. A som nepocujuca. Aj moj muz je nepocujuci. Chceli by sme zit aj pracovat v Nemecku. Nevieme ako mame postupovat. Poradite nam, prosim Vas, co mame robit. Mame aj pocujucu malu dceru. Moj muz by chcel pracovat napr. na letisku, v sklade, robit ako maliar, robotnik, nieco rucne prace, bez komunikacie s ludmi aj bez telefonu. Ja by som pracovala nieco v oblasti umenia. Alebo pracovat spolu s nepocujucimi vo firme. My trosku ovladame nemecky jazyk, ucime sa stale. Dakujeme Vam velmi pekne. Budem velmi rada, ked mi odpisete. Ahoj
Linda P S

Späť na EURES fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia