Funkčnosť fóra

Účelom EURES fóra je vzájomná výmena informácií, skúseností s prácou a životom v zahraničí medzi jednotlivými užívateľmi. Pre zadávanie príspevkov na fórum je nutná registrácia užívateľa.

Funkčnosť fóra

Poslaťod EURES moderátor 1 » Str 14. Aug 2013 13:19:57

Do tejto témy môžete pridávať svoje pripomienky k funkčnosti fóra. Vaše pripomienky budú odosielané správcovi fóra, ktorý prípadné nedostatky odstráni.
EURES moderátor 1

Re: Funkčnosť fóra

Poslaťod julo123 » Štv 15. Aug 2013 12:19:57

Keď napíšem príspevok, ako ho viem potom spätne upraviť?
julo123

Poslaťod Hosť » Ned 18. Aug 2013 9:50:12

Cely novy dizajn eures povazujem za fatalny nepodarok!Bol vymazany 10 rocny archiv,ktori sluzil ludom..bol tam kopec rad skusenosti a upozrneni na podvodnicke alebo neprofesionalne agentury.Taktiez aktualizacia novych pracovnych pozicii je dost mizerna.V povodnom dizajne sa denne aktualizovali cca 100 novych prac.miest napr praca Anglicko.Teraz je tam posledna aktualizacia volnych pracovnych miest z pred cca 2 mesiacov.Ziadne nove pracovne pozicie v Anglicku a inych krajin.Zopar prac v Nemecku a Rakusku...nic viac.Cely novy portal je jednoducho jeden velky nepodarok!
Hosť

Poslaťod julo123 » Pon 19. Aug 2013 6:39:17

Hosť, s tými 10 rokmi archívu fóra si to asi trocha prehnal. Pokiaľ sa ja pamätám tak to fórum nebeží dlhšie ako 4 roky. Čo sa týka dizajnu tak určite, je to vec názoru. 100 ľudí, 100 názorov. To by ma až tak netrápilo. Nejaké chyby by sa tam našli. Tých ponúk tam je o niečo menej to je pravda.
julo123

Poslaťod Hosť » Uto 20. Aug 2013 9:14:21

Julo 123 taras nezmysli.Takze este raz...ja som sa nestazoval na novy dizajn!Ja som konstatoval a pripomienkoval za zavedenim novym dizajnom vymazali niekolko rocny archiv,ktory jednoznacne sluzil ludom.Pisal som x administratorovi aj na UPSVaR eures a oni si nedali namahu ani odpisat.Pisal som eures asistentom na UPSVAR a ani si nedali namahu odpovedat.To svedci o "profesionalnosti" pracovnikov na UPSVAR.Az jedna pracovnicka mi odpovedala,ze cele forum-predosli archiv prenesu do noveho.Lenze to sa bohuzial nestalo a ani uz nestane.Takze,to povazujem za zavadanie.A to ma tento eures portal akoze sluzit ludom.
Co sa tyka archivu ked nebol 10 rocny tak urcite bol viac ako 4 rocny.A aktualizacia pracovnych ponuk sa jednoznacne zredukoval na minimum.Myslim teda ak si clovek klikne napr.na konkretne pracu v Anglicku je tam mizerna aktualizacia novych pracovnych ponuk.
A opakujem este raz mne osobne nova "nastenka"-novy dizajn nvadi..,,.nech ho menia co ja viem aj kazdy rok,ale nech nemazu zakazdym archiv
Hosť

Poslaťod julo123 » Str 21. Aug 2013 14:29:50

Hosť,
Ja si myslím že vôbec netáram nezmysly. Pokiaľ si ja pamätám tak fórum na tejto stránke je max. 4 roky. 10 rokov nefunguje ani táto stránka, nie to ešte fórum. Ale to je jedno koľko je to rokov. Ja som nenapísal nič také, že je to v poriadku, že bol vymazaný niekoľkoročný archív. Určite že to nie je dobre. To že staré fórum nebolo skopírované je vecou vlastníka stránky a administrátora stránky. Ale máš pravdu v tom, že to nie je dobre že staré fórum nebolo skopírované do nového. ;)
julo123

Poslaťod Hosť » Ned 22. Sep 2013 0:52:34

Archiv bol viac nez 4 roky.Tym vymazanim a podstatne mizernejsou aktualizaciou novych pracovnych ponuk mozem konstatovat,ze tento eures nesluzi ludom,ale zrejme niekomu inemu..
Hosť

Späť na EURES fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť