praca pre par

Účelom EURES fóra je vzájomná výmena informácií, skúseností s prácou a životom v zahraničí medzi jednotlivými užívateľmi. Pre zadávanie príspevkov na fórum je nutná registrácia užívateľa.

praca pre par

Poslaťod pavol » Pon 12. Aug 2013 11:36:23

Dobrý,
Viete niekto o fakt serióznej agentúre čo by nám vedela sprostredkovať prácu do zahraničia? Sme manželský par 42,39 a hľadáme prácu len do zahraničia. Aj-mierne pokrocily . Ponúkame aj odmenu s prvej výplaty. Špekulanti nereagujte . Kontakt: pavol22222@gmail .com
Ďakujeme.
pavol

Re: praca pre par

Poslaťod Hosť » Pia 16. Aug 2013 9:34:10

Ahoj , osobne som v UK, isiel som cez Universal Consulting, poplatok sice platis , ale ubytko oficialne, hned mas najomnu zmluvu, nove vybavenie, fakt pohoda...praca v sklade Marks and Spencer...ved ked chces najdes si ich stranku http://www.agenturaprace.sk
Hosť

Poslaťod pavol » Pia 16. Aug 2013 10:01:48

Hosť dik za ponuku
Len ta prosím nerob nábor pre Universal ,ja som už v UK bol aj cez nich a nebolo to take ako píšete . Dosť často čítam rôzne fóra a odozvy na ich ponuky. :?
Ale aj snaha sa cení.
pavol

Poslaťod julo123 » Ned 22. Sep 2013 0:55:44

Pavol veľká vďaka za to že si ma rozosmial :lol: . Plne s tebou súhlasím. Ja som si to tiež hneď všimol a určite nie sme jediní. Ja tiež poznám agentúry, a všimol som si že väčšinou platí že čím je ponuka lákavejšia, tým je väčšia pravdepodobnosť že to môže niečím smrdieť. Mne osobne napríklad vadí ten ich vysoký poplatok 295 EUR za poradenstvo a administratívne služby. Som zvedavý ako to majú zaobalené v zmluve a tiež by som bol zvedavý či ich zmluva po právnej stránke nezvýhodňuje 1 stranu (agentúru)? Takže všetko závisí od toho čo je napísané v tej zmluve. ;)

Posledné zvýraznenie urobil Anonymous dňa Ned 22. Sep 2013 0:55:44
julo123

Späť na EURES fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia