Pozor na agenturu Universal Consulting

Účelom EURES fóra je vzájomná výmena informácií, skúseností s prácou a životom v zahraničí medzi jednotlivými užívateľmi. Pre zadávanie príspevkov na fórum je nutná registrácia užívateľa.

Pozor na agenturu Universal Consulting

Poslaťod Hosť » Uto 08. Okt 2013 14:54:48

Chcem upozornit uz na kuplarske praktiky tejto agentury.Kedze co raz viac Slovakov uz nie je ochotnych si kupovat podradne prace cez slovensku agenturu Universal, prislo z novou taktikou a strategoiu.Momentalne ma niekolko ponuk do roznych skladov.Chcem upozornit najma na aktualnu ponuku prace v sklade Warrington.Nevypytaju si tento krat ziadny sprostredkovatelsky poplatok.Ale musite si "rezervovat" ubytovanie jedine cez zahadneho "agenta"Slovaka,ktory je udajne realitne agentura v UK.Nic by nebolo na tom zvlastne,ale ten Slovak ziada aby ste mu zaplatili "len" 200 libier za neajku fiktivnu sluzbu,ktory on nazyva rezervacny poplatok.Okrem toho este 75-100 libier deposit a este 2 krat po 65-70 libier za byvanie dopredu.Chcem konstatovat ze rezervacny poplatok nemaju zavedene ani ten najluxusnejsi hotel v UK a nie to platit takyto nezmyselny vymysleny poplatok nejakemu Slovakovi.No najhorsie na tom je ze po zisteni mena tejto osoby sme zistili,ze ten Slovak nie je vlastne ziadne oficialna legitimna realitna agentura ale len kreatura,ktory este s jednym prenajal zopar lacnych domov v situovanych pochopitelne v getach v okoli skladov.Tym padom nema akykolvek narok na zavadzanie nejakeho rezervacneho poplatku a tym padom kona podla UK legislativy protizakonne.
A ako to vlastne organizovane funguje spolupraca medzi Universal Consulting a tym slovenskym "agentom"?Jednoducho agentura vas posle do UK akoze bez poplatkov k agentovi,ktoremu zaplatite 200 libier za rezervaciu a on naoplatku ze mu universal consulting posiela ludi do prenajatych domov posle prave tych 200 libier na ucet universal consulting.A Slovak je rad,ze ma dom plny najomnikov a platia mu tyzdenne nehorazne najomne.
Ale co je na tejto veci najviac zarazujuce je to ze ked este na Slovensku zavolate agenture ze briete tu pracu v sklade,ale ze mate vlastne byvanie znameho/rodinu kde mozte byvat podstatne za vyhodnejsiu cenu ubytovany tak vam universal consulting odpovie ze nebudete mat tym padom ani tu pracu jedine ak by ste sa ubytovali cez toho Slovaka.To som fakt este nepocul,aby nejaka agentura nutila ludi na ubytovanie,lebo inac neziskaju ani pracu.Akke pravo ma nejaky Slovak rozhodovat ci bude zamestnany,alebo nie ked zamestnavatelom/chlebodarcom je uplne niekto iny ako on.Ked same sa pytali spolocnosti pre sklad ktory pracujeme a vysvetlili o co ide a ze zneuziva zamestnavatela vo spojeni svojho cierneho biznisu nechceli tomu ani verit.Preto sme sa rozhodli podat trestne oznamenie za kuplarstvo nie len na toho Slovaka,ale aj na UC agenturu.
Hosť

Re: Pozor na agenturu Universal Consulting

Poslaťod Baron Prasil » Uto 08. Okt 2013 19:46:46

Baron Prasil

Poslaťod Baron Prasil » Uto 08. Okt 2013 19:49:36

http://edymax.de/impressum/

Sk agentura ma v centre Mnichova kancelariu a ludia v nej zo sk skutocne pracuju co viem ubytovanie maju zdarma.Ci hladaju ludi neviem,treba si zavolat.V kancelari pracuje slovenka.
Baron Prasil

Poslaťod dada » Uto 08. Okt 2013 20:05:31

Na buduci tyzden mam ist na ten pohovor cez UK.Chcem sa Ta opytat neda sa tam ist na blink a sa zamestnat?Je tam problem si najst ubytovanie? Vedel by si mi poradit ako obist agenturu a sa tam zamestnat?Prosim ta odpis smanzelom si hladame robotu do Velkej Britanii.Dada
dada

Poslaťod Baron Prasil » Uto 08. Okt 2013 20:52:08

do anglicka by ma nikto nedostal..chodte do rakuskych alp do hotela...tam nemate problem s ubytkom ani stravou vsetko je gratis usetrite cele vyplaty a idete domov.Anglicko co pocuval je jeden velky bordel a je tam uz vela romov a ich band.
Baron Prasil

Poslaťod dada » Sob 12. Okt 2013 19:42:07

Chcem sa ta opytat kde ste dali to trestne oznamenie na Universal v Anglicku ci na Slovensku?Dada
dada

Späť na EURES fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť